Mopeka® gaasitaseme mõõteseadmed

Mopeka PRO
Ilmad lähevad järjest külmemaks ja see tähendab, et küttehooaeg ongi juba alanud.
Kas Sa oled käinud öösel, külma ja vihmaga õues, oma autoelamu vōi haagisuvila gaasiballooni olukorda kontrollimas või seda uue täis ballooni vastu vahetamas?
Ja kuidas sa kontrollisid, kas balloon on tühi?  Koputasid? Kaalusid?
Tead juba, millest ma räägin?  :-) 
... loe edasi ....
          Vot, oli aeg, kui ka mina käisin väga tihti oma autoelamu gaasiballoone kontrollimas, koputasin vastu ballooni ja üritasin ära arvata, palju seal veel gaasi sees alles on,  kindluse mõttes kaalusin ballooni kohvrikaaluga ning arvutasin, kaal miinus taara.... :-)  
         Täna mina enam balloonide kaalumisega ei tegele!
Ma avastasin enda jaoks Mopeka® mõõteseadmed.

See lahendus on tõesti nii mugav ja lihtne kasutada! 

Kes on Mopeka?
Mopeka® on maailma juhtiv sonar-tüüpi mahutijälgimise lahenduste pakkuja.
Mopeka® portfell koosneb auhinnatud ja patenteeritud Sonar-, mobiili- ja pilvepõhistest teenustest ning lahendustest, mis aitavad kõikidel vedelikega tegelevatel ettevõtetel, sealhulgas propaani, butaani, vee, anhüdriidi ja teiste vedelate kaupade tarnijatel paremini hallata olemasolevaid vedelike mahtusid ning lihtsustada tarneahela juhtimist.
Mopeka® tootevalikusse kuuluvad ka kodukasutusse sobivad mõõtelahendused. 
Kasutusvaldkond on väga lai, matkaautode, haagissuvilate gaasi- ja vee mahutid,  kodumajapidamistes  BBQ grillide, terassisoojendajate ja muude kodumajapidamises kasutatavate lahenduste gaasiballoonid ja vee mahutid.

Gaasiballoonidele on hetkel valikus kaks erinevat andurite mudelit: 
MOPEKA Standard Bluetooth gaasitasemeandur ja uuem mudel MOPEKA PRO Check Bluetooth gaasitasemeandur.
Anduril on küljes magnetid ning ta kinnitatakse nende abil terasballooni põhja külge. Alumiinium balloonidele on vajalik kinnitamiseks täiendavad abivahendid (lisavarustus). Andur kontrollib sonar-tehnoloogiat kasutades balloonis oleva vedelgaasi taset ning edastab saadud info Bluetooth traadita side protokolli kasutades edasi vastuvõtjale, milleks võib olla näiteks nutitelefon või siis eraldi spetsiaalne MOPEKA Check Wireless LED Display, millega saab ühendada 2 gaasitaseme andurit.
Nutitelefonile on saadud info töötlemiseks saadaval tasuta rakendus Tank Check    Tank Check on alla laetav : 

       GooglePlay Store (for Android)          

       Apple AppStore (for iPhone, iPad )

Tank Check Kasutamine on väga lihtne

1. Tank Check anduri sidumiseks telefoniga vajutage lihtsalt anduri tagaküljel olevat nuppu "Sünkroonimine", kui rakenduse põhiekraan on nähtaval. Tank Check anduri esmakordsel kasutamisel peate anduri äratamiseks vajutama nuppu "Sünkroonimine" 5 korda järjest.

2. Asetage paagi kontrolli andur paagi põhja keskele. Enamikul paakidel on keskel väike "tasane" koht ja see on anduri nominaalne asukoht.

3. Pöörake paak ümber. Kui vedelik on settinud, kuvab rakendus näitu. Pange tähele, et LPG vedelik loksub paagis mõne minuti jooksul ja mõõtmiste kvaliteet on madal, kuni see on stabiliseerunud.


      Bluetooth traadita side standard võimaldab andurite tööd stabiilselt jälgida vaid kuni u.10m raadiuses. Kui aga on soov, siis on võimalik jälgida andurite tööd kasvõi teisest maailma otsast, kus iganes te oma nutitelefoniga internetile ligi pääasete. Selleks tuleb andurite Bluetooth signaali raadiusesse paigaldada  MOPEKA Check Wifi Bridge, mis saadab üle Wifi ühenduse saadud mõõteandmed Mopeka pilve, millest nutitelefonis olev tank Check rakendus need andmed siis alla laeb.


Mina kasutan nii  MOPEKA Check Wireless LED Display-d kui Tank Check äppi nutitelefonis. 

Display olen paigaldanud oma matkaelamusse selle peamise juht-display kõrvale, kus iga pereliige saab gaasiballoonide taset lihtsalt ühe nupuvajutusega kontrollida. Ise kasutan aga rohkem äppi, sest see on väga mugav. 

Äpp on seadistatav saatma ka hoiatusmärguandeid, kui ballooni gaasi kogus langeb alla määratud taseme. 

Äppi olen liitnud oma matkaelamu 2 gaasiballooni ja samuti oma koduse BBQ gaasigrilli ballooni.  Mul on selline ülevaade:


Olen Mopeka® tooteid ise pikalt kasutanud ning julgen neid ka teistele soovitada!


Mopeka® seadmed on olemas müügil ka meie E-poes: ->  vt. Mopeka mõõteseadmed


Vaata ka neid MOPEKA Pro Check tutvustavad videoklippe (ingliskeelsed)

•        Mopeka Pro Check - Residential, Recreation and RV Sonar Tank Monitor
•        Mopeka IOT Pro Check Install Video

Kommentit 4

Email again:

Edellinen

Seuraava

Jaa tämä artikkeli